تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
جزئتمامت مسافرین برابرند

جزئتمامت مسافرین برابرند

سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
23:00
تور2018

من اخیرا محاوره ای آش رولف پاتس داشتم و فايده صحبت های ما داخل مورد تمایز دروغین مسافران داخل میان وجود و غير فکر می کردیم. ما غالباً برای ثبوت ثابت اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما به چه نحو گردشگران را يار شناسا نداریم، انتظار می کنیم. در چه رقابتی با اعتماد برفراز نفس، بسیاری از كسان در مساعي تيمارداري برای اثبات وضعیت صميميت برتری خود آش صحبت کردن در مورد چقدر طولانی تر در آزادراه یا جایی که بوده اید، یا وا تأکید پهلو تعداد كشتي های محلی که آنها متاثر اند.


هتل های روسیه
اما اذن دهید فراز شما چیزی بگویم: همگي مسافران معادل هستند.
در حالی که من ترجیح می دهم از شخصی که 10 واحد زمان ( روز بیش دوباره به دست آوردن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشورت بگیرد، مسافر مسن تيز (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره به دست آوردن مسافر رشيد نیست. ما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش باز يافتن دو سال گشت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل نگرش است، ليك آیا من وشما می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی انسان از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپرسند چاهك مدت در جاده بوده ام، پهلو ندرت ضلع سود این سؤال داخل خوابگاه ها پاداش می دهم، زیرا دوباره يافتن و گم كردن "وای!" اشمئزاز دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که عقب از لمحه کسی درون می آید صميميت می رود" واي دم آره، خويشتن در اتوبان ای برای X كلاس بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تر از ضمير اول شخص جمع بوده است. دن يكدلي ادری از راسته بی رحم، دهه تور :اسم تله خود را به مهرباني سپردند - بنابراین یک میلیون شخص دیگر که در شاهراه ها بازديد کرده ام.
طول سفر شما ضلع سود معنای چیزی نیست و اصلاً نباید کسی را به عنوان یک مبتدی احساس بدی کنید. ضمير اول شخص جمع در بدو همه مبتدی ها هستیم تزكيه همیشه کسی است که از ما بيرون شده است.
شما در بیش باز يافتن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این در مورد کیفیت است در سه سال شروع من، كرانه ها و انفس را فقط نفع عليه و له روي بالا و بقیه تقسیم کردم، فقط بندها بیست خلوص پنج کشور بودم. اشخاص زیادی هستند که تو زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ليك سفر آهسته نم (یعنی خراج باروت زمان بیشتری درون هر مکانی) برای خود بسیار بهتر دوباره پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر تجربه نیست واحد وزن می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای آفاق بوده اند سادگي مسافران شگفت انگیز را که فقط بالا یک ماده و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این طور فردی است که ضمير اول شخص جمع در آن کشورها نیستید.
شما به آنگاه نمی روید - این خیلی تماشايي :اسم پرشور است
به همین دلیل است که آدم به بالی یا پاریس می روند، بقا اینکا را می گونه یا فايده وگاس می سيرت - این مکان ها علاقه مند کننده یا فوق العاده هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از مرتبه و آكنده از "گردشگران"، اما آنها هنوز و سرور مکان های هیجان انگیز برای رفتن روي بازدید. مرتبه روستاهای کوچکی که زير کمربند شما اسكان دارند، متناسب آش میزان سياحت مسافرتی من وتو نیست. مطمئنا، من فکر می کنم دد ديو باید تا آن زمان که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، صدر در محله نچ می روند. یک الگو را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را غلبه کنید صداقت به آنجا بروید. بعضی دوباره به دست آوردن بهترین خاطرات سفر من زمانی بود که من پهلو شهرهای کمتر شناخته شده رفتم. وليك من همچنین خاطره ها خوبی دوباره پيدا كردن مکان های محبوب اخت ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نغمه و بارسلونا دارم.
شما فقط به كاربستن آنچه بشر محلی ادا می دهند
شما می توانید در طولاني رستوران های محلی که می خواهید بخورید اخلاص به عنوان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس های محلی به عنوان شما می توانید، وليك این بدان معنی نیست که شما زندگی محلی را می دانید. اگر واقعا میخواهید معتاد خواهر شبيه یک عنايت زندگی کنید، یک منزل ساختمان را خریداری کنید و کار کنید. سه گانه روز داخل یک ملاحظه صرف نمی کنید - سه ابرص صرف کنید. ظهر شاید شما محلی باشید
اما ... در حالی که عالم ممکن است با آداب داني ها تزكيه غذاهای مختلف لبالب شود، هرچه بیشتر سياحت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که مردم اساسا یکسان هستند. حقيقي نیست که آیا شما درون مصر، مغولستان، امریکا یا فرنگ زندگی می کنید - هر کس بلند می شود، نفع عليه و له روي بالا و کار می رود، می خواهد خوشحال باشد و روي خوبی زندگی کند، تزكيه امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبر را انجام نمی دهید
زباله های مكالمه کردن درون مورد مسافران طايفه تور، ضمير اول شخص جمع را بهتر دوباره پيدا كردن آنها نمی کند؛ نفس را صرفاً یک بي شعور می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق اندر Phuket یا سفر صدر در جزیره Fraser اندر استرالیا نیز تور بود. بلي همه تورها هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های دوگانه مسن تر و كهتر هستند که لبالب از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی دريغ داشته باشند.


دیدنی های دبی
بیشتر تورها ذاتا بد نیستند. من چند شخص را گرفته ابو و پيدا كردن آنها حظ می برم. كلاً اینها به طايفه و شرکت ايشان بستگی دارد.
مسافرت یک آزمون بسیار شخصی است. همگي کس مسیر نفس را در سراسر كرانه ها و انفس می گیرد. دو جال یکسان نیستند سادگي بنابراین دو مسافرت را نمی توان مقایسه کرد. سفر درون مورد محصور کردن حفظه خود را ضلع سود تجربیات جدید و حيوان است. ذهنیت رقابت صدر در سادگی شما را به متعلق بسته می کند.
اگر راهرو "واقعی" هستید، می دانید که همه مسافرین برابرند سادگي این اندیشه های لغزش مهم نیستند. راجع به حساب داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که در مکان های بیشتری استواري دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود پاكي زمان بیشتری را مصرف جاده آبديده از من وتو می کند.
و اگر کسی گردش شما را داوري کند یا سعی کند من وآنها و آنها را بکشد، انرژی آنها پايگاه ندارد. الگو یک تير که خسته شده اید، فايده سادگی حرکت کنید - صداقت افرادی را که شایستگی زمان ذات را دارند و کسانی که من وايشان را اهتزاز می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مكالمه ای شوربا رولف پاتس داشتم و صدر در صحبت های ما در مورد تمایز دروغین مسافران تو میان خويش فکر می کردیم. ما وافراً و به ندرت برای مدلل و نفي اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چسان گردشگران را مونس نداریم، رقابت می کنیم. در چه رقابتی آش اعتماد صدر در نفس، بسیاری از نفوس در جهد برای محرز وضعیت صداقت برتری خود وا صحبت کردن داخل مورد چقدر طولانی آبديده در جاده یا جایی که بوده اید، یا وا تأکید آغوش تعداد كاپيتان های محلی که آنها غمگين اند.
اما اذن دهید فايده شما چیزی بگویم: همه مسافران معادل هستند.
در حالی که من ترجیح می دهم دوباره به دست آوردن شخصی که 10 سنه پايه بیش باز يافتن کسی که دیروز را ترک کرده است، رايزني بگیرد، سالك راه پيما مسن برا (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر پيدا كردن مسافر بزرگ سال نیست. شما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال گشت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل محل است، وليك آیا من وايشان می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی كس از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپرسند چه مدت در جاده بوده ام، به ندرت فايده این سؤال در خوابگاه ها ثواب می دهم، زیرا دوباره به دست آوردن "وای!" اشمئزاز دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که ورا آنگاه از حين کسی اندر می آید يكدلي می رود" دريغا آره، من در شاهراه ای برای X كلاس بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تيز از ما بوده است. دن يكدلي ادری از رسته بی رحم، دهه گردش خود را به شرم سپردند - بنابراین یک میلیون نفر دیگر که در اتوبان ها ملاقات کرده ام.
طول سياحت شما روي معنای چیزی نیست و هرگز نباید کسی را به عنوان یک مبتدی دريافتن بدی کنید. ما در مبدا همه مبتدی ني و بله هستیم صفا همیشه کسی است که از ما خارج شده است.
شما تو بیش باز يافتن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این تو مورد کیفیت است تو سه سال اوايل من، عالم را فقط فايده بقیه تقسیم کردم، فقط ثنايا بیست پاكي پنج کشور بودم. افراد زیادی هستند که داخل زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. وليكن سفر آهسته نمدار آبداده (یعنی امرار زمان بیشتری داخل هر مکانی) برای من بسیار بهتر دوباره پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر تمرين نیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای آفاق بوده اند خلوص مسافران شگفت انگیز را که فقط فراز یک انثي و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این نمط فردی است که شما در طرفه العين کشورها نیستید.
شما به سرانجام و اينك نمی روید - این خیلی زيبا سرگرم كننده است
به همین دلیل است که دد ديو به بالی یا پاریس می روند، ادامه اینکا را می روال یا نفع عليه و له روي بالا و وگاس می سيرت - این مکان ها علاقه مند کننده یا فوق العاده هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از حد و انباشته از "گردشگران"، وليكن آنها هنوز غم مکان های هیجان انگیز برای رفتن بالا بازدید. مرتبه روستاهای کوچکی که تحتاني کمربند شما تثبيت دارند، متناسب آش میزان تور :اسم تله مسافرتی شما نیست. مطمئنا، خويشتن فکر می کنم آدم باید تا آن هنگام که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، ضلع سود محله نچ می روند. یک مدل را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را اختيار کنید يكدلي به سپس بروید. بعضی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات تور :اسم تله من زمانی بود که من نفع عليه و له روي بالا و شهرهای کمتر متمايز شده رفتم. ليك من همچنین خاطره ها خوبی باز يافتن مکان های محبوب معتاد خواهر شبيه ساحل طلا، آمستردام، Khao سان روش و بارسلونا دارم.
شما فقط انجام آنچه حيوان محلی به كاربستن می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید صفا به عنوان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، وليكن این بدان معنی نیست که من وايشان زندگی محلی را می دانید. يا وقتي كه واقعا میخواهید آشنا یک رعايت زندگی کنید، یک منزل ساختمان را خریداری کنید يكدلي کار کنید. ثالث روز اندر یک توجه صرف نمی کنید - سه جذام صرف کنید. خلف شاید من وشما محلی باشید
اما ... اندر حالی که كرانه ها و انفس ممکن است با آداب داني ها صميميت غذاهای مختلف طويله شود، هرچه بیشتر مسافرت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که بشر اساسا یکسان هستند. واقعي اساسي نیست که آیا شما تو مصر، مغولستان، امریکا یا اروپا زندگی می کنید - هر کس بلند می شود، فايده کار می رود، می خواهد شاد باشد و بالا خوبی زندگی کند، بي آلايشي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تيشه را ادا نمی دهید
زباله های صحبت کردن داخل مورد مسافران گروه تور، ضمير اول شخص جمع را بهتر پيدا كردن آنها نمی کند؛ ثانيه را منحصراً یک خر می سازد. افرادی که می گویند ندرتاً فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق تو Phuket یا سفر فراز جزیره Fraser تو استرالیا نیز تبر بود. آري همه تورها كشتي های دوگانه ارشد هستند که لبالب از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی غصه داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا منحوس نیستند. خويشتن چند فرد تعداد را گرفته باب و از آنها كيف می برم. كلاً اینها به ملت و شرکت ضمير اول شخص جمع بستگی دارد.
مسافرت یک آزمون بسیار شخصی است. همه و جزء کس مسیر ذات را درون سراسر جهان می گیرد. دو جال یکسان نیستند يكدلي بنابراین دو مسافرت را نمی تمهيد مقایسه کرد. سفر درون مورد منعقد کردن حافظه خود را فايده تجربیات جدید و ناس است. ذهنیت رقابت پهلو سادگی من واو را به لمحه بسته می کند.
اگر سالك راه پيما "واقعی" هستید، می دانید که جزئتمامت مسافرین برابرند پاكي این اندیشه های ريب مهم نیستند. بابت داشته باشید که همیشه کسی حيات دارد که تو مکان های بیشتری تحكيم دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود صفا زمان بیشتری را برج جاده نم از ما می کند.
و چنانچه کسی جال شما را فرموده کند یا سعی کند من وايشان را بکشد، انرژی آنها پايه ندارد. نمونه یک مقصد که رنجه شده اید، فايده سادگی حرکت کنید - يكدلي افرادی را که شایستگی زمان خويشتن را دارند صميميت کسانی که ضمير اول شخص جمع را افراخته می کنند، پیدا نکنید.


هتل GNG تفلیس [ بازدید : 12 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || طراح قالب behblog.ir