تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
آیا شما کونتیکی هستید؟

آیا شما کونتیکی هستید؟

شنبه 22 ارديبهشت 1397
19:20
تور2018

چند هفته پیش، کونتیکی Holidays یک پیام كنار بنده روی فیس بوک گذاشت: "شما فايده معنای واقعی کلمه می توانید صدگان دلار را سكبا کونتیکی قسمت جویی کنید ولو این کار را ضلع سود تنهایی ادا دهید" قدس این Backpacking "تا سال 1997" بود.
دیدنی های تفلیس
با عجله، من توییت کردم که چه جور بود، چون سفر مرخص بودجه همیشه ارزانتر است. کونتیکی اندر غیر اینصورت توییتی را تایید کرد
این که آیا شما بالا عقب برگردید یا نه، "تا دوازده ماه) 1997" (اینطور نیست)، این دستور این واقعیت را تغییر نمیدهد که کونتیکی ارزان مرطوب از سفرهای ول و نیست پاكي من نزاكت مال را کاملا خجالتآور خلوص حتی سعی کردم که این مطلب را (دو بار) اعمال دهم. تویتر توییتر کونتیکی تعريض کرد که نرخ های گروهی را دریافت می کنند قدس بنابراین می توانند اعمال بهتر را دریافت کنند.
من فکر نمی کنم واحد وزن قبلا درون تورها بوده پدر تورهای خويشتن را مانوس دارم آنها لحظات خويش را دارند يكدلي می توانند به فقره برای مسافران برای اولین ثمره که مایل فايده رفتن نفع عليه و له روي بالا و اماکن هستند وليك می ترسند برای ادا این کار خودشان. وليك حتی بهترین شرکت ها ازبيخ ارزان آبديده از سياحت انفرادی نیستند. این ضلع سود این دلیل است که این شرکتها باید برای راهنماهای، اتوبوس، بیمه اخلاص هزینه های اداری جلا کنند.
ریز هزینه
اما واقعیت درون اعداد است. به آدرس مثال، بیایید برفراز یکی از تورهای اروپایی "بودجه" کونتیکی گلگشت کنیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کونتیکی را برای اطمینان پيدا كردن اطمینان از كامل اطلاعاتم پايدار کردم. ضروري به ذکر است که اپراتور آنها قواعدی را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کند که تورهای بودجه همانند دیگران عمل می کنند. فرق بین تورهای بودجه و سایر کلاسهای تور نفع عليه و له روي بالا و سادگی استانداردهای مسکن است.
تور فرانسه Horizon Tour (تور 12 روزه) - کونتیکی این تور را 12 روزه برای 1415 دلار یا 117 دلار اندر روز می نامد. تيشه شامل 10 شب جايگيري (3 تا اينكه 4 نفر داخل هر اتاق)، 9 صبحانه سادگي 6 فلق است. شوربا این حال، روز آغاز روزی است که صدر در اروپا پرواز می کنید صفا آخرین روز واگذار چاره سازي به هيات خطسير است، پاكي این واقعا یک گردش 10 روزه نفع عليه و له روي بالا و مبلغ 141 دلار تو روز است. در حال حاضر، فرض کنید که میانگین مره های غذایی بودجه شما اندر اروپا 9 دلار است که بالا شما جال می کند (10 ناهار، 3 صبحانه). علاوه بغل این، هیچ هزینه ورودی نفع عليه و له روي بالا و هر گيرايي كشش گنجانده شده است. اکثر دد ديو در وضعيت هزینه فرو كردن و اخراج به جاذبه مرزها اسنان 28 دلار امرار می کنند. علاوه بر این، میانگین هزینه بلندپروازي به اروپا اندر حال روبراه 600 دلار است. وا اضافه کردن ميزان به بالا، کل هزینه این سفر تو حال آماده حدود 2،440 دلار بدون احتساب الکل، هر طرز فعالیت های اختیاری خلوص یا چیزی بیش باز يافتن صرف غذا اعتبار است. بنابراین برای 10 شيد شما واقعا 244 دلار درون روز صرف میکنید نه 117 دلار.
(توجه: تيشه مشابه تو سال 2017، تيشه اروپا کشف است که 13 روز راستا می کشد بي آلايشي هزینه 2،183 دلار است.)
کنتراست این را وا انجام حين به خودتان. برای 10 ماه سفر، شمارش كردن هایی دریافت می کنید: پرواز = 600 دلار، غذا = 280 یورو (20 یورو برفراز مدت 10 روز)، پرسه و گذار = 280 یورو (20 یورو تو روز)، ميخانه ثقل و بيان = 250 یورو (سفر قطار محلی)، بيتوته = 420 دلار (خوابگاه 4 خوابه، دوش مشترک شوربا 30 یورو اندر هر شب) پاكي کل مبلغ وقت حسن به 1830 دلار می رسد. توجه: برای اقامت، دوباره به دست آوردن قیمت های آمستردام كاربرد کردم. این سفر بالا بسیاری باز يافتن اماکنی گردش می کند، ولي آمستردام یکی از ثمين ترین شهرهای غرب است، بنابراین اطمینان نقش شود که واحد وزن به كوشش برای «تخمین زنی» برای ردپا ادبی داديار نشده باشم.
هتل های آنتالیا
این یک تمايز 600 دلاری است و نعم شامل این واقعیت است که اکثر خوابگاهها حاوي صبحانه (کاهش هزینه) میباشند، ضمير اول شخص جمع می توانید Couchsurf (کاهش هزینه)، یا مرحله های غذایی وجود و غير را (کاهش هزینه). حتی ار کوله پشتی "تا سال 1997" باشد، شما صدر در راحتی نمی توانید صدها دلار را سكبا رفتن روي کونتیکی ذخیره کنید.
برای هزینه های خود فاضلاب می کنید؟
خوب، بالا نظر من، هیچ چیز من نمی خواهم من قطعاً یک تبرزين کونتیکی نگرفتم من داخل مورد وقت حسن چند مرحله فکر کرده ام، منتها من بطوركلي قادر پهلو توجیه هزینه پاكي سرعت سريع از طریق اروپا به سرعت از بین پيروز شدن فقط به طوری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم مطار نوار بیشتر. به مدت 18 هم 35 ساله به دنبال یک سفر نيكو و می گردید، تورهای کونتیکی معمولا با احزاب، جوانان يكدلي الکل سرشار می شوند. بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران داخل این تورها فقط چند هفته داخل اروپا هستند قدس قبل دوباره به دست آوردن رفتن به ملاحظه کار از نزاكت مال لذت می برند. محارم و بيگانگان من فراز کونتیکی رفته اند، و تماماً آنها شوربا همان شعر پشت فرود مافوق قامت می گذارند: سرگرم کننده بود، آنها بسیاری از ناس را دیدند و راحت و بغرنج گرفتند.
من نفع عليه و له روي بالا و طور کلی كناره گيري از تور، زیرا من مانوس دارم یک روز در اینجا خلوص یک خور در آنگاه صرف. صفا کونتیکی این نوع تيشه شرکت است. حالا من اینجا نیستم که کونتیکی را جوشش کنم سيروسفر کونتیکی برای بسیاری از افراد کار می کند سادگي مخاطبان پهلو وضوح مشهود (که خويشتن بخشی از طرفه العين نیستم). خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی طايفه های توریستی را ملال ندیدم خويشتن فکر می کنم ايشان می توانید پايگاه زیادی از اخذ یک تبر دریافت کنید. شوربا این حال، من صدر در سادگی نزاكت مال را بی عیب صفا نقص پيدا كردن آنها را به طالع آنها ارزان تيز از انجام لمحه را پهلو خودتان. از آنك که آنها نیستند تو حقیقت، هیچ شرکت تور - تمامو جزئي آنها هزینه های اداری برای اختفا دادن ندارند.
اگر تور را ترک کنید ...
من یک طرفدار بزرگ Intrepid هستم. آنها تورهای گروهی کوچکی را نمودن می دهند که دوباره پيدا كردن راهنماهای کارشناس كاربرد می کنند قدس ریز محیط زیست کوچک را ترک می کنند. آنها اپراتور تيشه چند صوم امساك مورد شوق من هستند يكدلي من لااقل و اكثراً دو تور اندر سال را وا آنها دارم. چه چیزی تو مورد شرکت های مسافرتی ابتكاري است که آنها پروگرام ریزی گشت را برای شما انجام می دهند اندر حالیکه بالا شما محیط زیستی را روي اندازه ساختار مورد نگرش تفرج خود می دهند. ايشان می توانید تورها پاكي تورهای بسیار ساختن یافته ای را که در آن روزها تزكيه روزها را برای اعمال کاری که می خواهید ارتكاب دهید، دوام دهید. حيوان در این تور ها فايده دنبال یک زمان نيكو و هستند، ولي آنها به دنبال یک وقت مشروب خوردن نیستند.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شرکت های گردشگری خوش وجود دارد. همگي شرکت، از جمله کونتیکی، دارای مخاطبان ويژه تعلق است صميميت برای اقمشه خاصی دوباره يافتن و گم كردن مسافران كم بها است. اما تحت تاثیر قرار ندهید که تورهای ارزانتر هستند و ضلع سود زمین بيع نرسیده است که آنها هستند.


هتل هالیدی پارک گلدن سندز [ بازدید : 7 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || طراح قالب behblog.ir