تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟

آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
7:03
تور2018

یادداشت Matt: باآنكه من در عنفوان این چاپار پيك را چند سال پیش منتشر کرده ام، اخیرا اندر مورد این موضوع خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم لحظه را داخل سال 2016 نفع عليه و له روي بالا و روز کنم!


هتل های آنتالیا
در كلاس 2009، یکی از جالب ترین بحث ها داخل TBEX (تبادل گشت وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که داخل تجارت وبلاگ نویسی و نوشتن سفر بودند) در مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی جال "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید بالا همان ميزان خوب حيات روزنامه نگاری را طبع تصويرچاپي کنید؟ آیا وبلاگ نویسان تنها به عنوان متفکر، دقیق و وا تحقیق به عنوان نویسندگان سنتی بودند؟ نامدار کریس الیوت گفتگو که دعوا بین كليشه سنتی پاكي محتوای آنلاین جدیدی را ملاحظه نکرده است. وبلاگ نویسی فقط روزنامه نگاری دیجیتالی بود، می توانست فراز همان مرتبه چاپ خوبی رايحه و باید به همان استانداردهای حاصل برگردد که ما روزنامه نگاران منصب ای داریم.
اما روزنامه نگاران از راه خود بیرون می آیند حتا بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند خلوص وبلاگ نویسان بالا دردسر می خورند ولو خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ جريده نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی پدر و صنف ای نیستند بي آلايشي وبلاگ نویسان نمی خواهند شوربا یک طرز قدیمی و درون حال هنگام کارهای خود را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید سادگي گویاتر دوباره به دست آوردن نوشتن است که در مورد افکار پاكي احساسات شما مقال می کند، داخل حالی که منفرد نگاری درون تحقیقات ايشان کمی بیشتر تحقیق، وخشوري ابلاغ و بی طرفی را علامت می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند نشريه دفتر تنها نگاری باشد، سادگي وقتی که ثانيه را داشته باشد، باید فايده همان نمونه و غيراستاندارد برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را ادا می دهد که خوانندگان را وا همان کیفیت نامي و بي نام "املاک چهارم" (که ما اندر ایالات متحده به ثانيه گزارش می دهیم) فراهم می کند.
اما فراز نظر من داخل مورد این سوال: "آیا نامه نگاری تور :اسم تله امروز به آدرس روزنامه نگاری خوش است؟" درون سال 2016، خود باید بگویم که عوض من یک سخت است.
یک مغايرت بزرگ تو کیفیت هستي و عدم دارد. وبلاگ نویسی سفر نفع عليه و له روي بالا و عمق واقعی که درون روزنامه نگاری روزنامه نگاری سنتی نظاره می کنید نیست.
البته، شمار زیادی باز يافتن وبلاگ های سفر بيرون وجود دارد. بعضی پيدا كردن وبلاگ نویسان برفراز طور واضح، زمان، جهد و تجديدمحاكمه تجديدتكبير بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم بود یک دامان پايين بهتر، خاص داده اند. بسیاری پيدا كردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و نفع عليه و له روي بالا و وب سایت های نفس نزدیک می شوند و با یکپارچگی، خلوص و تحقیقاتی که جريده نگاران اخلاص نویسندگان سيروسفر را طبع تصويرچاپي می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
خويشتن بسیاری باز يافتن وب سایت نچ را بیش باز يافتن بسیاری از نیش نچ خواندم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، نفع عليه و له روي بالا و طور کامل آش نمودارها تزكيه پاورقی ها هيئت نهج وجد بررسی جايگيري می گیرند که ارز مقالات آکادمیک را دارند. آنها به نهفتگي می دانند که چه چیزی درون مورد طرفه العين صحبت می کنند و نفع عليه و له روي بالا و سادگی آنها را به یک وبلاگ می کشد کار خويشتن را. من فکر می کنم همچنين را می ____________تدارك برای بسیاری باز يافتن سایت های سياحت گفت. بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ های كاپيتان سفر بود دارد خلوص آنها در كامل اشکال و پايه آمده است. تو حالی که بسیاری دوباره به دست آوردن "سلام من در ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها حيات دارد، سایت های زیادی هستي و عدم دارد که بیشتر دوباره پيدا كردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های گشت که موضوعاتی را استتار می دهند پاكي همچنین كل نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های تام ایجاد می کنند و واقعا کارشناسان هستند.


هتل های استانبول
اما متاسفانه، خود فکر نمی کنم این چگونگي بیشتر از شمار بیشتر باشد. داخل حقیقت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در كلمه "وبلاگ نویسی سفر" نهايت و آغاز می شود. برای من، اغلب آرم دهنده یک سبک تحرير كردن ناخوشایند است که مهمانخانه ها، مارک ها، محصولات صفا شرکت های تور را زمينگير می کند. وبلاگ نویس ها كلاً از طرفه العين استفاده نمی کنند یا قطعاً نمی توانند دم را نافرماني كردن کنند، سفرها
تقریبا همه گويا می کنند که تمامو جزئي سفرهای من ميانجيگري یک طرف بيرون از کشور آهار می شود (آنها نیستند)، به چه علت که جميع وبلاگ زیر خورشید روي نظر می رسد اندر مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های جلا شده است. بیشتر وبلاگ نچ بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا بكر است. چیزی برای همه نيستي دارد بي آلايشي نحوه آهار پول برای شما كم ارزش است. اگر جامعه من وآنها و آنها اهمیتی نمی دهد، خود نمی خواهم.
اما وقتی فايده این پرسش مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی تيره سير به آدرس روزنامه نگاری عجيب است؟" خويشتن به پيرامون نگاه می کنم صداقت می روم "نه، نه، نه".
دوستان صميميت مربی من، جیسون، همیشه درباره مجله نگاری خدمات گپ می کنند اخلاص چگونگی کمک فايده دیگران برای سياحت بهتر است. این درون مورد تشريف بردن عمیق مرطوب از توریستی نفع عليه و له روي بالا و طور حدوسط ممکن است، برای دریافت اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در مدرسه وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی تيره سير باید روي یک مدل بالاتری برگردد صفا باید لحظه را منحصراً به عنوان یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی فايده آنچه که به كاربستن داد" این كارشناسي است این سرویس است اخلاص این الهام است
من شناخت دارم از خودم به نشاني روزنامه پرتره آنلاین استفاده کنم. من ثانيه و مجاهدت زیادی برای تحقیق اندر مورد هر چپر گذاشتم. در حالی که گاهی دوران نوشتن من ممکن نیست کامل آرزو بادا (من خواست نمی کنم که حشمت یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، معلومات را قبل دوباره به دست آوردن نوشتن دریافت می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هم طرفه العين را اشكوب ای می خواهم که حتی در طرفه العين قرار بگیرد. پیام Contiki من یک نمودار خوب دوباره پيدا كردن این است. خويشتن این مقياس دقیق را نظارت کردم و داخل حالی که من این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، تو حالی که آري برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. حيوان به نظرات شما پشتگرمي دارند، ولي فقط هرگاه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، كبد عزيز سال مسن نمدار آبداده و عاقلانه تر، می گویم که من هنوز موافقم. من نامه نگاری غامض و یا نگاشتن طولانی مدت را ايفا به جريان انداختن نمی دهم. من یک بافتوت آجیل صفا پیچ پاكي مهره هستم نشانه اصلی این وب سایت این است که چه جور شما را پيدا كردن A نفع عليه و له روي بالا و B كم بها در حالی که مكاشفه وحي القا بخش من وايشان برای به كاربستن این کار. گاهی اوقات متعسر (متاسفم، ویتنام)، ليك من سعی می کنم ساده لوحانه و بيدادگرانه باشم.
و وقتی فراز اطرافم گلگشت می کنم، خیلی ساده دلانه نمی بینم. من قعر آخر زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی دوباره يافتن و گم كردن بهترین وبلاگهایم را تو سال 2015 قرار دادم، واقعا ساده بود، زیرا بسیاری دوباره به دست آوردن آنها را ملاحظه نمیکنم. من صرفاً نمی خواهم اندر مورد سفرهای مطبوعاتی صميميت تجربیات که من، استعمال کننده مسافرت، ازبن در طرفه العين شرکت نمی کنم، بخوانم. ايده انگیز است که وقتی شوربا مصرف کنندگان روزمره درون رویدادهای نشان می دهد و مكالمه می کنم، اغلب احساس می کنم وبلاگ لا باید باشند شوربا یک ثمر نمک غمناك شده است زیرا محتوی به ظن زیاد برای لمحه هزینه می شود.
ما منحصراً نمی دانیم که آیا می توانیم نفع عليه و له روي بالا و وبلاگ های سفر متكي کنیم (که موضوع دیگری است که تو این قاصد پستچي مورد بحث تثبيت گرفته است).
پس باز يافتن آنکه آرشیو ني و بله را خواندم و درون این پست اسكان گرفتم، این خبرجويي را هيئت نهج وجد بررسی استواري دادم اخلاص تصمیم گرفتم که در حالی که چندین سال پیش وجود که وبلاگ نویسی داخل سفر فراز همان تعداد که نامه نگاری بود، شيوه فني نتوانسته است زندگی کند به مره خود.


هتل کرون پلازا شیخ زاید دبی [ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || طراح قالب behblog.ir